Како везати кравату | Цхристенсен Кнот Инфограпхиц

како везати кристенсенов чворКликните овде да бисте погледали видео - Како везати чвор Цхристенсен

Кликните овде да бисте погледали видео на ИоуТубеу - Лако завежите овај елегантан чвор за кравату